Silvets - suplement diety

Czym jest papryka cayenne?

Papryka Cayenne - zalety zdrowotne i właściwości wspomagające odchudzaniePapryka Cayenne jest uzyskiwana z czerwonej, ostrej papryki chilli (a dokładniej z jej suszonych strąków). Stosowana jest jako przyprawa kulinarna oraz ma zastosowanie w medycynie naturalnej.

Jakie są zalety zdrowotne papryki Cayenne?

Papryka Cayenne stosowana jest w medycynie naturalnej od stuleci. Jej zdrowotne właściwości są szczególnie pomocne przy problemach z żołądkiem (papryka Cayenne znakomicie wspomaga trawienie). Wspomaga również pracę serca i układu krwionośnego.

W jaki sposób papryka Cayenne pomaga w odchudzaniu?

Podstawowym składnikiem papryki Cayenne jest kapsaicyn. Jest to tzw. “chemiczny termogenik”, który w organizmie człowieka przyspiesza metabolizm i obniża łaknienie.

Papryka Cayenne sama w sobie nie wpłynie znacząco na poprawę wyników kuracji odchudzającej. W połączeniu z innymi składnikami wspomagającymi odchudzanie dostarcza ona jednak widoczne rezultaty. Zachęcamy do wypróbowania suplementu diety Silvets, który oprócz papryki Cayenne zawiera również wyciąg z zielonej herbaty, jagody acai, guarany i l-karnitynę.

Dla klientów

Bezpieczeństwo i Prywatność

Metody płatności

Visa, MasterCard, DotPay, PayPal