Silvets - suplement diety

Opinie klientów

Polska

Natalia

Próbowałam wielu suplementów diety z jagodą acai, ale niestety bez wyraźnych wyników. Po kilkunastu tygodniach stosowania Silvets wyglądam lepiej i co równie ważne mam mnóstwo energii w ciągu dnia. Silvets to najlepszych suplement diety wspomagający odchudzanie z jakim się zetknęłam.

Natalia - Sanok

Lucyna

W przeciągu 30 dni straciłam kilka kilogramów i czuję się znacznie lepiej. Dodatkowo mam więcej energii dzięki czemu lepiej wykorzystuje każdy dzień. Zamierzam dalej kontynuować stosowanie Silvets i będę Was informować o postępach!

Lucyna - Ustka

Grzegorz

Przyjmuję Silvets przed każdym posiłkiem i czuję się naprawdę dobrze. Przy okazji chciałbym Wam podziękować za szybką realizację moich zamówień. Zawsze otrzymuję produkt w przeciągu 48h od daty złożenia zamówienia!

Grzegorz - Świebodzin

Celina

Od kilku lat jestem wielką fanką jagody acai. Wcześniej przyjmowałam jagodę acai w proszku rozpuszczanym w wodzie. Nie było to zbyt wygodne, a sam smak napoju również pozostawiał wiele do życzenia. Silvets oferuje jagodę acai oraz kilka innych składników, które odchudzają, w jednej kapsułce. Dawka jagody acai zawarta w Silvets jest nieporównywalne wyższa z innymi suplementami. Jestem naprawdę zadowoloną klientką. Silvets sprawiło, że moje życie jest łatwiejsze.

Celina - Rybnik

Konrad

W zeszłym roku mój lekarz poinformował mnie, że jeżeli nie wprowadzę dużych zmian w moim życiu, istnieje duże ryzyko, że zachoruję na cukrzycę typu 2. Doktor obliczył moje BMI (42) i oznajmił, że cierpię na nadwagę i powinienem nad tym popracować. Następnie zalecił 30 minut aktywności fizycznej każdego dnia i zrezygnowanie z niektórych potraw. Postanowiłem więc ostro zabrać się za siebie. Oprócz zdrowej diety i aktywności fizycznej postarałem wzbogacić moją kurację odpowiednią suplementacją. Robiąc research w Internecie natknąłem się na Silvets i postanowiłem spróbować. Silvets znacznie przyczyniło się do skuteczności mojej kuracji odchudzającej. Dzięki Silvets mam mnóstwo energii, którą mogą spożytkować na aktywność fizyczną każdego dnia!

Konrad - Biłgoraj

Napisz nam w jaki sposób Silvets wpłynęło na Twoje życie. Do emaila koniecznie dołącz zdjęcie. Jeżeli zdecydujemy się opublikować Twoją historię, otrzymasz roczny zapas Silvets!

Zamów Silvets teraz! Zamów teraz

Zagranica

Monica

Kiedy po raz pierwszy usłyszałam o Silvets byłam sceptyczna. Ciężko było uwierzyć, że istnieje tak skuteczny preparat odchudzający i to nie wywołujący żadnych skutków ubocznych. Postanowiłam jednak zaryzykować i wydałam moje ciężko zarobione pieniądze na półroczny zapas (6 opakowań). Obecnie używam Silvets już 12 tydzień i naprawdę widzę wyniki. Z chęcią zarekomenduję Silvets moim koleżankom.

Monica - San Jose, California, USA

Elizabeth

Walczyłam z mniejszą lub większą nadwagą przez całe moje dorosłe życie. Gdy kończyłam studia byłam w ciąży z moją pierwszą córeczką. Ciąża sprawiła, że moja nadwaga stała się jeszcze większa i bardziej dotkliwa. W wieku 26 lat ważyłam ponad 100 kg. To właśnie w tym czasie zdecydowałam się wziąć za siebie - godzina aktywności fizycznej co drugi dzień i dieta bogata w potrawy wysokobiałkowe. Do tego odpowiednia suplementacja. Długo szukałam suplementu, którego efekty są widoczne. Silvets w tej kwestii wypada znacznie lepiej niż konkurencja - już po 3 tygodniach regularnego stosowania obserwowałam następujące efekty: brak łaknienia, więcej energii i znaczący spadek tkanki tłuszczowej (na to jednak składa się też moja dieta i sport). Gorąco polecam Silvets wszystkim, którzy na serio myślą o odchudzaniu.

Elizabeth - Tampa Bay, Florida, USA

Dorothy

Nadwaga nigdy nie była moim problemem. Zawsze jednak chciałam stracić tych kilka zbędnych kilogramów. Przyjrzałam się kilku popularnym tabletkom odchudzającym, ale żadna z nich nie wzbudziła mojego zainteresowania. Wszystkie z nich wywoływały nieprzyjemne skutki uboczne, których nie chciałam odczuwać - w końcu nie jestem przesadnie otyła i po co mam odchudzać się za wszelką cenę? Silvets to jedyny suplement diety, który nie wywołuje u mnie żadnych skutków ubocznych, a dodatkowo wpływa pozytywnie na moje zdrowie. W 2 tygodnie straciłam 2 kg. i z chęcią rekomenduję Silvets innym!

Dorothy - Burbank, California, USA

Bryan

Nie będę się rozpisywał. Jestem Wam bardzo wdzięczny. Dzięki Silvets straciłem prawie 20 kg. i 15 cm. w pasie. Wypróbuj. Ja odczuwałem ogromną różnicę w pracy mojego organizmu już po tygodniu przyjmowania Silvets.

Bryan - Portland, Oregon, USA

Demi

Jestem matką trojga malutkich dzieci. Stosuję Silvets w połączeniu ze zdrową dietą i sportem przez 3 tygodnie. W tym czasie straciłam 3 kg. Jeszcze nigdy w życiu nie czułam się taka zdrowa - mam więcej energii i w ogóle nie przejmuje się stresem! Jestem tak podekscytowana, bo z góry wiem, że w najbliższych tygodniach schudnę jeszcze bardziej!

Demi - Boulder, Colorado, USA

Mary

Musicie to kupić! Normalnie nie publikuję opinii o produktach w Internecie, ale dla Silvets postanowiłam zrobić wyjątek. Dodanie jagody acai do mojej diety i ćwiczeń pomogło mi stracić 5 kg, których wcześniej nie mogłam się pozbyć w żaden sposób. Poleciłam już Silvets wszystkim koleżankom i teraz polecam Wam. Nigdy nie spodziewałam się, że uda mi się osiągnąć tak płaski brzuch!

Mary - Springfield, Illinois, USA

Diana

Muszę przyznać, że byłam sceptycznie nastawiona do kolejnego suplementu diety, który ma pomagać w odchudzaniu. Wynikało to z tego, że wiele razy już się zawiodłam na tego typu produktach. Do zakupu zachęciła mnie znajoma, która od kilku tygodni stosowała Silvets i była bardzo zadowolona. Rzeczywiście było po niej widać, że straciła na wadze. Jako nieco starsza osoba często czuję się zmęczona. Silvets powoduje jednak, że w ciągu dnia mam znacznie więcej energii. Bez problemu wyrabiam się z obowiązkami i po pracy mam nawet energię aby przejść się do domu, a nie korzystać z komunikacji miejskiej.

Diana - Barcelona, Hiszpania

Dla klientów

Bezpieczeństwo i Prywatność

Metody płatności

Visa, MasterCard, DotPay, PayPal