Silvets - suplement diety

Czym jest jagoda acai?

Jagoda Acai - Zalety Zdrowotne i Wpływ na OdchudzanieAcai to purpurowa jagoda, którą można znaleźć tylko w amazońskich lasach równikowych. Owoc rośnie w głębi dżungli na dużych drzewach palmowych, których wysokość sięga 25 m.

W jakie substancje bogata jest jagoda acai?

Jagoda acai zawiera ogromne ilości protein, najzdrowszych tłuszczy (Omega 3, 6 i 9), a także witamin (A, C, E, B1, B2, B3) oraz potasu, wapna, magnezu, miedzi i cynku.

Dlaczego jagoda acai jest zdrowa?

Acai zawiera substancje zwane antocyjanami i flawanoidami. Antocyjany odpowiadają za purporową barwę jagód acai. Znaleźć je można również w innych owocach o barwie ciemno-purporowej lub czarnej (np. jagody lub czerwone winogrona).

Antocyjany i flawanoidy to silne przeciwutleniacze, które pomagają chronić organizm przed stresem zewnętrznym. Odgrywają one również znaczącą rolę w procesie ochrony komórek.

Dieta bogata w przeciwutleniacze spowalnia proces starzenia oraz pomaga w walce z niektórymi chorobami (poprzez neutralizację wolnych rodników). Dzięki osłabieniu siły destrukcyjnej wolnych rodników, przeciwutleniacze mogą pomóc obniżyć ryzyko chorób serca i niektórych nowotworów.

W jaki sposób jagoda acai wspomaga odchudzanie?

Zawarte w jagodzie acai składniki przyspieszają metabolizm, ograniczają łaknienie oraz zwiększają pokłady energii, która jest niezbędna do wysiłku fizycznego (ważnego elementu każdej kuracji odchudzającej).

Który suplement z jagodą acai jest wart wypróbowania?

Jagoda acai sama w sobie zawiera silne właściwości wspomagające odchudzanie. Warto jednak wzbogacić suplementację poprzez dodanie kilku innych składników, które również mogą przyczyniać się do utraty wagi.

Jeżeli zamierzasz wzbogacić swoją kurację odchudzającą o jagodę acai, polecamy suplement diety Silvets, który w swoim składzie zawiera nie tylko jagodę acai, ale również inne składniki wspomagające odchudzanie.

Dla klientów

Bezpieczeństwo i Prywatność

Metody płatności

Visa, MasterCard, DotPay, PayPal