Silvets - suplement diety

FAQ

Silvets

Czy Silvets rzeczywiście wspomaga odchudzanie?

Składniki zawarte w suplemencie diety Silvets przyspieszają metabolizm, hamują łaknienie i dodają energii. Dzięki tym właściwościom zwiększa się skuteczność każdej kuracji odchudzającej. Jeżeli chcesz, aby Twoja kuracja dostarczyła optymalne wyniki, koniecznie skorzystaj z odpowiedniej suplementacji!

Jakie składniki można znaleźć w Silvets?

Podstawowym składnikiem Silvets jest wyciąg z jagody acai. Ponadto każda kapsułka Silvets zawiera wyciąg z guarany, zielonej herbaty, papryki cayenne i winian l-karnityny. Składniki te działając w połączeniu zapewniają optymalne wyniki.

Jak należy przyjmować Silvets?

W zależności od preferencji należy przyjmować 2-4 kapsułek dziennie. Najlepiej jest przyjmować Silvets dwa razy dziennie wraz z posiłkiem (np. wraz ze śniadaniem i obiadem).

Czy Silvets jest bezpieczne?

Silvets zostało opracowane na bazie naturalnych i bezpiecznych składników, które nie wywołują skutków ubocznych. Jeżeli jednak masz wątpliwości co do składu Silvets, zawsze zachęcamy do konsultacji z lekarzem.

Obsługa Klienta

W jaki sposób mogę dokonać zamówienia?

Aby dokonać zamówienia wybierz ilość sztuk, sposób wysyłki, metodę płatności i wypełnij formularz adresowy. Zamówienia możesz dokonać tutaj.

W jaki sposób odbywa się wysyłka produktów?

Wysyłka towaru odbywa się w ciągu 48h od złożenia zamówienia. Czas dotarcia produktów do klienta wynosi od 2 do 10 dni (czas może ulec wydłużeniu dla przesyłek międznarodowych). Przesyłki kurierskie docierają po 1-2 dniach. Cenimy dyskrecję naszych klientów - przesyłki są tak pakowane, że nikt poza Tobą nie będzie wiedział co jest w środku.

Czy realizujecie zagraniczne zamówienia?

Tak. Realizujemy zamówienia w Europie, Ameryce Północnej oraz Azji.

Jakie są koszty dostawy?

Przesyłki priorytetowe nadane za pośrednictwem Poczty Polskiej są realizowane bezpłatnie. Przesyłki kurierskie podlegają opłacie w wysokości 30 zł.

W jaki sposób mogę opłacić zamówienie?

Zamówienie może zostać opłacone przelewem bankowym, przelewem elektronicznym, kartą płatniczą, systemem płatności PayPal lub za pobraniem.

Czy moje pieniądze są bezpieczne?

Tak. Za bezpieczeństwo transakcji elektronicznych odpowiadają firmy DotPay (przelewy elektroniczne) oraz PayPal (karty płatnicze).

Dla klientów

Bezpieczeństwo i Prywatność

Metody płatności

Visa, MasterCard, DotPay, PayPal