Slimette - Blog

Spodnie, które odchudzają?

Szczupła sylwetka to dzisiaj coś więcej niż wygląd. To sposób na potwierdzenie własnej pozycji w społeczeństwie. Synonim życiowego powodzenia oraz spełnienia. Dlatego też producenci nie ustają w staraniach, by stworzyć produkty ułatwiające uzyskanie celu. Obok metod o potwierdzonym działaniu: na przykład stosowania tabletek Slimette są również takie, które wzbudzają zdziwienie oraz mieszane uczucia, tak jak odchudzające spodnie…

Pomysł na jeansy

Mohicano Jeans, według producenta, mają odchudzać. Zostały stworzone tak, by likwidować cellulit i pomagać usuwać rozstępy. Jednak osoby, które miały okazję się z nimi zapoznać szczerze w to wątpią. Głównie dlatego, że teoria nie ma podobno przełożenia na praktykę i odchudzające spodnie okazały się tylko chwytliwym hasłem marketingowym, który nie daje nic poza obietnicami.

Jak to ma działać?

Firma twierdzi, że wyprodukowane przez nią spodnie zawierają aloes, aminokwasy oraz specjalne enzymy w strukturze tkaniny. W ten sposób mają one wspierać wzrost komórek elastyny oraz kolagenu, odpowiedzialnych za odpowiednie napięcie i jędrność skóry.
Wadą, zauważalną już na samym wstępie, bez wypróbowania produktu okazuje się konieczność długiego noszenia spodni, by zauważyć jakiekolwiek efekty. Producent zapowiada, że tę samą parę należy nosić przez 15 dni bez ustanku, oczywiście z przerwą na sen.  Po tym czasie, po kilku dniach można ponownie wrócić do noszenia spodni, by potwierdzić raz osiągnięte efekty.

Za 80 dolarów otrzymamy spodnie o podobno nietypowych właściwościach, które będą im towarzyszyć do 40 prań. Po tym czasie spodnie stracą swoje dodatkowe właściwości.

Nowy trend

Wraz z wiosną 2013 roku na rynek mają trafić również inne propozycje od innych marek. Wśród nich ma się wyróżniać Wrangler, który ma oferować trzy „kosmetyczne” modele spodni, wzbogacone o aloes, oliwę z oliwek oraz inne substancje działające wyszczuplająco i antycellulitowo. Za 275 dolarów będzie można otrzymać spodnie, które dla optymalnych efektów będzie trzeba nosić 28 dni.

Spodnie odchudzające być może zadziałają. Jednak zanim to nastąpi, muszą zostać udoskonalone oraz sprawdzone i poprawione  w taki sposób, by mogły być wykorzystane przez większą grupę osób. Zanim to nastąpi, warto zaufać sprawdzonym rozwiązaniom, których działanie zostało potwierdzone przez wiele osób i które objęte są 90-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Takich, jak Slimette.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge