Slimette - Blog

Rewolucja w odchudzaniu – nowa dieta cud!

Pojawiła się nowa dieta odchudzająca stworzona przez Venice’a A Fultona, która cieszy się ogromną popularnością wśród amerykanek. Ceniona i powszechnie stosowana Dieta Dukana ma teraz silnego konkurenta!

Venice A Fulton w swojej książce ‘’Six weeks to OMG’’ opisał najnowszą dietę, która od razu stała się przebojem nr 1 w odchudzaniu! Wcześniej Fulton był cenionym doradcą hollywoodzkich gwiazd. Teraz postanowił opublikować swoje magiczne sposoby na osiągnięcie wymarzonej i szczupłej sylwetki w książce, która szybko okazała się jednym z bestsellerów.

SEKRET SKUTECZNEJ DIETY WEDŁUG FULTONA…

 • po przebudzeniu wziąć zimny prysznic i wypić czarną kawę,
 • pierwszy posiłek dopiero po godzinie 10.00,
 • w ciągu dnia jemy tylko 3 posiłki!

Fulton sprzeciwia się teorii, która głosi, że powinniśmy jeść częściej ale mniej (5/6 posiłków dziennie). Uważa, że wystarczą 3 posiłki dziennie, a śniadanie wcale nie jest najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia. W swojej książce powołuje się na badania przeprowadzone w 2000 roku: Francuscy naukowcy opublikowali badania, z których wynika, że typowe wysokoenergetyczne śniadanie – tost, jogurt i owoce – blokują spalanie tkanki tłuszczowej . Późne i ‘’skromne’’ śniadanie oraz poranny zimny prysznic znacznie przyspieszają zdaniem Fultona metabolizm i pozwalają spalić tkankę tłuszczową.

Decydując się na dietę musimy również ograniczyć węglowodany i regularnie ćwiczyć, zgodnie z wyznacznikami Fultona. Opracowana przez niego dieta ma nie tylko pomóc skutecznie zrzucić kilka kilogramów w przeciągu 6 tygodni, ale i pomóc w pozbyciu się cellulitu. W zależności od tego ile chcielibyśmy schudnąć w przeciągu 6 magicznych tygodni musimy zdecydować się na konkretny pakiet dietetyczny.

PAKIETY 6 TYGODNIOWEJ DIETY…

WAVE (zrzucenie około 5 kg):

 • spożywać do 120 g węglowodanów dziennie,
 • nie więcej niż trzy owoce dziennie,
 • minimum godzina ćwiczeń w ciągu dnia.

BLAZE (zrzucenie około 7-8 kg):

 • spożywać do 90 g węglowodanów dziennie,
 • nie więcej niż 2 owoce,
 • minimum 75 minut ćwiczeń.

QUAKE (zrzucenie ok. 10 kg):

 • do 60 g węglowodanów,
 • maksymalnie 1 owoc,
 • minimum 1,5 godziny ćwiczeń.

Każdego dnia należy stosować się do wyznaczonych reguł dietetycznych z wybranego pakietu. Fulton podkreśla również jak ważna jest ilość snu podczas stosowania diety. Należy spać tyle godzin ile potrzebuje tego nasz organizm.

Więcej informacji odnośnie diety możecie przeczytać na blogu Fultona lub w jego książce ‘’Six weeks to OMG’’ . Czy ta dieta naprawdę jest skuteczna? Zachwyciła już holywoodzkie gwiazdy, ciekawe jak przyjmie się na Polskim rynku…

Jak wiadomo każda dieta wymaga sporych wyrzeczeń i poświęceń. Decydując się na wybraną dietę warto pomyśleć o suplementach, z których pomocą łatwiej zrzucisz dodatkowe kilogramy. Jako suplement wspomagający każdą dietę odchudzającą polecamy preparat Slimette, który w naturalny sposób pomoże Ci szybciej i łatwiej spalić tkankę tłuszczową.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge